گارانتی تابلو روان

تمامی محصولاتی که از طرف کالای برق آوان دارای برگه گارانتی می باشند، مشمول خدمات گارانتی هستند. خدمات گارانتی کالای برق آوان شامل تعویض بردهای معیوب تا تاریخ اعتبار گارانتی، طبق مفاد مندرج در برگه گارانتی می باشد.

گارانتی یک محصول به منظور حصول اطمینان به مشتری جهت خرید مطمئن است. گارانتی نمودن یک محصول از طرف شرکت سازنده به این معنا بوده که آن شرکت از عملکرد صحیح دستگاه خود مطمئن بوده و تضمین می نماید که این محصول بدون هیچ گونه ایراد و مشکلی می تواند مورد استفده قرار گیرد و چنانچه دستگاه بعد از مدتی دچار ایراد گردد، در صورتی که خرابی بر اثر سهل انگاری خریدار نبوده باشد، دستگاه معیوب با یک دستگاه نو تعویض گردد.

گارانتی یکی از امتیازات مهم برای هر محصول بوده و نشانگر این موضوع است که شرکت به تولیدات خود مطمئن بوده و به تعهدات خود پایبند است. ارائه گارانتی برای یک محصول ملاک معتبری برای مقایسه بین تولیدات چند شرکت مختلف است. تمامی شرکت های تولیدی در تبلیغات خود از کارکرد صحیح دستگاه خود صحبت کرده و تنها روشی که می توانید قبل از استفاده محصول از صحت گفته های فروشنده اطمینان حاصل کنید، ارائه گارانتی جهت کارکرد صحیح دستگاه می باشد.

پس همیشه قبل از خرید هر محصول در مورد گارانتی محصول سوال کرده و در صورتی که محصولی درای گارانتی نباشد تنها به حرف های فروشنده اطمینان نکنید.

شرایط و مقررات ضمانتنامه

 1. ضمانتنامه بدون مهر و امضاء فاقد اعتبار است.
 2. خدمات گارانتی شامل تعویض تابلو روان نمی باشد.
 3. خدمات گارانتی فقط برای تعمیر تابلو بوده که شامل ارئه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می باشد.
 4. حمل و نقل تابلو روان تا محل نصب به عهده مشتری می باشد.
 5. تابلو هایی دارای گارانتی هستند که دارای برگ ضمانتنامه ( این برگه) باشند. بدیهی است جهت استفاده از خدمات گارانتی ارائه برگ ضمانتنامه ضروری است.
 6. خدمات گارانتی فقط توسط مجاز معرفی شده در ارائه میگردد.
 7. کلیه تابلوهای روان ساخت کالای برق آوان به مدت یک سال شمسی از زمان اولین تحویل تابلو روان به مشتری مشمول گارانتی میباشند. تاریخ تحویل در این برگ ثبت میگردد.
 8. این ضمانت نامه در شرایط ذیل قابل اجرا نیست:
  1. صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، ،حمل ونقل، تماس با مواد شیمیایی، آتش یا حرارت زیاد ، رعد و برق ، تغییر فرم ظاهری ، حوادث طبیعی، استفاده از ولتاژ نامناسب، شوک الکتریکی .
  2. شکستگی جزئی یا کلی چه داخلی و چه خارجی و مواردی از این نوع که منجر به خرابی تابلو شود.
  3. صدمات و خرابی های ناشی از اتصال غلط یا ارتباط دستگاه با سایر دستگاهها، تجهیزات و لوازم جانبی غیر سازگار یا معیوب.
  4. بازکردن و یا دست کاری تابلو، تعمیر و یا بررسی توسط افراد غیر مجاز.